Accident cu victime, produs, astăzi, în Teleorman. Evenimentul s-a petrecut pe drumul spre localitatea Cernetu.
Accident cu victime
În accidentul petrecut în urmă cu câteva minute au fost implicate două autoturisme. Evenimentul s-a petrecut pe drumul spre localitatea Cernetu.
În urma accidentului au rezultat două victime, un bărbat și o femeie. Una dintre persoane a rămas încarcerată.
Au intervenit salvatorii
La fața locului au intervenit pompierii din cadrul Detașamentului Alexandria, cu o mașină de descarcerare, una cu apă și spumă și o ambulanță cu medic.
Femeia care a fost victima accidentului, încarcerată, a fost preluată de ambulanță și transportată la spital, în stare de inconștiență.
Bărbatul a suferit răni ușoare și a fost preluat de un echipaj SMURD. Și el a fost transportat la spital.
Cazul a fost preluat de poliție.
