Președintele PNL Teleorman, Eugen Pîrvulescu a decis să candideze pentru un nou mandat de lider al organizației județene.

„În această seară am anunțat oficial candidatura mea pentru funcția de președinte al PNL Teleorman, la alegerile interne din această vară.

Le mulțumesc tuturor colegilor pentru susținere și mă simt onorat pentru încrederea acordată.

Îi mulțumesc colegului meu, Cristi Barbu, care s-a alăturat echipei mele, ca viitor prim vicepreședinte al PNL Teleorman.

Sunt convins că împreună vom reuși să dezvoltăm  județul Teleorman, așa cum am promis, demonstrând prin fapte că atunci când se vrea, se poate”.

Președinte PNL Teleorman, senator Eugen Pîrvulescu

By TR News

Lasă un răspuns

Adresa ta de email nu va fi publicată. Câmpurile obligatorii sunt marcate cu *